PORTUGALI

Djali i ish-futbollistit gjerman, Michael Ballack ka humbur jetën në Portugali.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme afër Lisbonës teksa djali Emilio Ballack pësoi aksident me një motor me katër rrota.

Duket se i biri ishte me pushime në një banesë të babai i tij e kishte blerë në Lisbonë pas pensionimit nga futbolli.

Ende nuk dihen detajet e aksidentit, por Emilio Ballack ishte me familjen për pushime në Portugali kurse motori me katër rrota që përdorte ishte për rrugë publike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb