KORE E JUGUT

Një tragjedi me 9 viktima ka ndodhur ditën e mërkurë në Gëangju të Koresë së Jugut. Një ndërtesë 5-katëshe e cila ishte në shembje e sipër u shemb mbi një autobus.

9 viktima u shënuan teksa në bord ishin 17 pasagjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb