Një ngjarje e rëndë është shënuar në Selanik në Greqi. Një 16-vjeçare është gjetur e varur në banesën ku qëndronte me prindërit.

Viktima është gjetur nga prindërit e saj kur u kthyen në shtëpi.

Ndërkohë shërbimet mjekësore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku edhe i kanë dhënë ndihmën  e parë, por në pamundësi për të shpëtuar të miturën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: