Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Ontario të Kanadasë. Një vajzë 24-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht ndërsa ishte duke u larë në pishinë.

E gjithë ngjarja është e filmuar pasi ajo ishte live në Facebook. Ellen Wendy Nyabuto fillimisht ishte duke biseduar me miqtë e saj dhe më pas vendosi të zhytej në thellësi të pishinës.

Por ky ishte edhe momenti tragjik pasi vajza shihej se kishte vështirësi dhe ajo nuk u pa më. Më vonë ajo është gjetur e vdekur në pishinë, ndërsa video e transmetimit drejtpërdrejt është hequr.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: