Një aksident në Greqi i ka marrë jetën një të riu shqiptar.

Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm në Pefkohori, Halkidiki. Ka dale nga rruga nje motor me drejtues një 23-vjecar dhe pasagjer një 19-vjecar, te dy shtetas shqiptare. Si rezultat ka humbur jeten 23-vjecari dhe eshte plagosur 19-vjecari.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: