Një i ri nga Deçani ka ndërruar jetë tragjikisht në vend të punës.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook kreu i kësaj komune, Bashkim Ramosaj.

Ramosaj ka bërë të ditur se bëhet fjalë për të riun nga Gllogjani i Decanit, Erion Isufaj.

“Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj. Erioni humbi jetën tragjikisht në vendin e tij të punës. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin”, ka shkruar ai.

110307325 3851966471486814 5342986067844414599 N
110307325 3851966471486814 5342986067844414599 N

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb