Një aksident është regjistruar gjatë natës në aksin e vjetër rrugor Droje-Fushë Krujë. Mësohet se një mjet kamion trajler ka dalë nga rruga e ka rënë në anë të rrugës.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se i plagosur ka mbetur drejtuesi i kamionit, shtetasi Artur Sinani, 52 vjeç.

Fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën në Spitalin e Traumës në Tiranë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb