Në aksin nacional-Pogradec-Lin është krijuar radhe e gjatë automjetesh. Shkak është bërë një trajler i cili ka pësuar defekt dhe është ndalur në mes të rrugës duke bllokuar qarkullimin.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të rregulluar trafikun ndërkohë që pritet të hiqet edhe trajleri nga rruga i cili aktualisht është i bllokuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb