(foto ilustruese)

TIRANË- Rëndohet trafiku në autostradën Tiranë-Durrës. Shkak për këtë nuk janë bërë si zakonisht mjetet që i drejtohen bregdetit në këtë ditë fundjave, por një trajner, të cilit i janë çarë gomat në rrugë, duke bllokuar njërin kah të rrugës, në afërsi të Durrësit.

Mësohet se trafiku ka nisur të rëndohet që në orën 09:00 të mëngjesit të sotëm, ndërsa raportohet se radha e mjeteve ka arritur deri në 2 kilometra.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: