Para pak ditësh, Hungaria ia doli të mundë 0-1 Gjermaninë. Rreth këtij takimi është rikthyer të flasë trajneri i “Panzerave”, Hansi Flick.

“Ishte një goditje, do të donim të bënim më shumë. Paraqitja jonë më e keqe në katërmbëdhjetë ndeshjet e fundit. Në pjesën e dytë u përmirësuam pak, por krijuam vetëm një rast. Megjithatë, duhet thënë gjithashtu se Hungaria u mbrojt shumë mirë dhe i shfrytëzoi rastet e veta” – Tha ai.

U7
U7

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: