Trajneri i Teutës, Edi Martini ka dalë para mediave pas barazimit 1-1 ndaj Vllaznisë.

Barazimi? Bëmë një ndeshje shumë të mirë, patën raste. Është një ndeshje fiks kur fati nuk të ecën. Edhe pse pësuam gol arritëm të barazonim. Është një nga ndeshjet që dhemb, pasi kishim mundësinë të fitonim.

Eksperiment pa sulmues? Normalisht ishte një ndyrshim në lojë dhe luajta pa një sulmues tamam. Duke parë se kundërshtari luan me një mesfushë të mirë dhe jam shumë i kënaqur me lojën e djemve” – Tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: