Zbardhet lista me 63 kandidatë të Partisë së Lirisë për këshillin bashkiak të Tiranës.

Në listë siç shihet ka ish-gazetarë, farmacistë, politologë, avokatë etj. Ish-deputetët Silva Caka, endrit Braimllari dhe Floida Kërpaçi kryesojnë listën e emrave si kandidatë për Këshillin Bashkiak të Tiranës.

Kujtojmë se sot KQZ regjistroi Partinë e Lirisë si subjekt për zgjedhjet e 14 majit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb