ELBASAN

Tri automjete janë përfshirë në një aksidemt me të paktën dy persona të lënduar.

Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb” se aksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd.

  • foto galeri
  • foto galeri

Nga përplasja, të tri automjetet kanë pësuar dëme materiale.

Shkak i aksidentit dyshohet parakalimi i gabuar i një auto-veture.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb