Ajo u bë nënë për herë të parë në mesin e muajit korrik dhe vetëm 3 muaj pas lindjes së vajzës së saj, Gaias, Olta Boka mori vendimin për të ndryshuar look dhe duket tërësisht ndryshe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja publikoi pamje në rrjetet sociale ku tregon se nga bionde është kthyer në brune.

“Pas tre muajsh ishte koha për ndryshim,”– shkroi Olta Boka krahas pamjeve, duke iu referua periudhës pas ardhjes së jetë të vajzës.

Këngëtarja e mbajti të fshehtë shtatzëninë e saj, deri në muajin e nëntë kur publikoi momente nga babyshower-i për vogëlushen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: