TIRANE

Linda Halimi u bë nënë e një vajze rreth 3 muaj më parë. Këngëtarja shqiptare është rikthyer në superformë. Ka qenë vetë Linda ajo që ka publikuar një foto, ku shfaq fizikun e saj e veshur me të shkurtra dhe mund të themi që duket shumë bukur.

  • foto galeri
  • foto galeri

Pritja e ëmbël duket sikur nuk ka ndikuar fare tek nëna e re dhe koha për të rimarrë veten ka qenë e shpejtë. Kujtojmë se shtatzënia e Lindës u mbajt e fshehtë deri në momentin që Kaimana erdhi në jetë.

Që nga ajo kohë, fotot dhe videot e vogëlushes janë më të shpeshta. Linda ka nisur edhe përgatijet për të realizuar projekte të tjera muzikore të cilat do lançohen së shpejti.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: