TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka publikuar planin e rihapjes duke nisur nga kjo e hënë, për tre javë me radhë për secilën kategori që përfiton nga lehtësimet e masave të vendosura për pandeminë e koronavirusit.

Por kreu i qeverisë ka dhe një mesazh. Ky plan do të ndryshojë thotë ai nëse dinamika ndryshon për keq.
“??? TRE TË HËNAT E ARDHSHME DHE LEHTĒSIMET E ÇDO JAVE PAS TYRE?
*Ky plan do të ndryshojë, nëse dinamika e epidemisë ndryshon negativisht”, shkruan Rama.

Plani 1
Plani 1
Plani 2
Plani 2
Plani 3
Plani 3

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb