Tre vëllezërit Idrizi udhëtuan në Prizren ku iu nënshtruan me sukses operacionit në këmbë. Prindërit shprehen njëzëri se tashmë mezi presin t’i shikojnë të tre në këmbë.
“Falenderoj Elvis Nacin, falënderoj stafin këtu në Prizren, uroj të behët një mbrekulli këtu në Prizren. E kishim imagjinuar, të bëhët realitet ëndrra jonë shpresojmë të ngrihen në këmbë”, thotë i ati i djemve.
“Djemtë janë më mirë e kaluan me sukses operacionet, falënderoj mjekët, falënderoj që një djalë e operuan falas, ishin sukses, uroj që t’i shikojmë duke ecur. Falenderojmë emisionin që bënë të mundur këtë operacion, falenderojmë Elvis Naçin, shpresojmë të bëhet më mirë. Djemtë mezi presin duan të ecin fill pas operacionit, e kanë përjetuar mirë” shprehet e ëma.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb