Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit.
Ajo është mjaft aktive në Instagram, ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj me ndjekësit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi Trejsi publikoi disa imazhe, ku dukej sikur një kukull “Bratz”.

Ndërsa modelja e njohur po merrte poza provokuese, duket se rrezikoi shumë pasi gati se i doli gjoksi nga të brendshmet e me zinxhir dhe gurë që kishte veshur.

Trejsi është mjaft aktive edhe në botën e modelimit ngase jo rrallë herë është e angazhuar në fotosesione të ndryshme nga marka të njohura.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb