TIRANE

Kur vjen puna qejfi, të rinjtë janë ekspertë. Por ndonjëherë është e vështirë të harmonizosh paratë me dëshirat.

Ana Subashi e ka gjetur sekretin dhe është gati ta ndajë me të gjithë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb