Tre persona kanë humbur jetën pasi një tren u përplas me një makinë në Gjermaninë Veriore

Bëhet me dije se viktimë i këtij aksidenti të rëndë mbeti, shoferi 22-vjeçar i makinës dhe dy gra që ndodheshin në automjet me të. Përkatësisht të moshës 21 dhe 22-vjeçare.

Ndërsa në tren ndodheshin rreth 38 pasagjerë dhe katër punonjës të hekurudhës,. Ndërkohë u raportua se një person në tren mbeti i plagosur lehtë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb