Lulzim Basha ka mbledhur mbrëmjen e sotme  kryetarët e degëve të Partisë Demokratike. Gazetari Osman Stafa bën me dije se mbledhja e nisur 3 ore më parë ka përfunduar.

Mësohet se tema e diskutimit ka qene çështja e Reformës Territoriale dhe Reformës Zgjedhore

(BalkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: