Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, shkruan në ‘Facebook’ se e vetmja PPP e pranueshme është puna, përkushtimi dhe profesionalizmi.

Në mesazhin e shkurtër, mjeku Kalo thekson se mantelbardhi duhet të mbetet i tillë për sa kohë frymon.

“E vetmja PPP e pranueshme pa asnjë drojë e jetës sime ishte dhe mbetet: Punë, Përkushtim dhe Profesionalizëm kudo dhe në çdo moment…MANTELBARDHI duhet të mbetet i tillë për sa kohë që ai frymon….”Ad astra per aspera” – shprehet Latini….”, shkruan Kalo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb