Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Durrës ku në shtëpinë e kreut të FSHF, Armand Duka në Durrës është vendosur një sasi lende eksplozivi.

Ne momentin e ngjarjes, Duka nuk ndodhej ne shtëpi por pas mbërritjes ne një prononcim për mediat, Duka nuk i ka kursyer edhe ironinë me policisë teksa tha se deri nesër do zbulohet autori pasi këtu zgjidhet çdo krim.

T1

Ku dyshoni?

I kemi edhe kamerat e rrugës, shtëpisë, kam filmimet. Një njeri me kapuç është afruar tek porta ka vënë dinamitin. Nuk ia kam idenë. Maksimumi deri nesër do e dimë kush e ka vënë, këta nuk lënë krim pa zgjidhur.

Po deklaratat e zotit Veliaj?

C’lidhje ka me filmat e Veliajt.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb