Identifikohet emri i pronarit te makines qe iu vendos tritol. Ngjarja ndodhi ne Bulevardin Blu ne Kamze.

Gazetari Igli Celmeta raporton per Balkanweb se behet fjale per Artan Lleshin.

Kujtojme se Audi-it Q7 iu vendos nje sasi tritoli gjate nates teksa ishte i parkuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: