Kryetari i PD, Lulzim Basha ka urur boksierin Florian Marku i cili sot u shpall kampion bote në federatën IBF.

“Bravo shqipe”, thotë Basha sipas të cilit triumfi i sotshëm i Markut ishte i jashtëzakonshëm pasi u ngjit në maja botërore.

STATUSI NGA LULZIM BASHA
Triumf i jashtëzakonshëm i Florian Markut, që sot u ngjit në maja botërore! 👏🏻
Bravo shqipe

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lulzim Basha (@lulzimbasha)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: