Një video e publikuar në rrjete sociale shfaq momente të rënda.

Një foshnje në Britani, shihet teksa nëna e shoqeje e saj i japin të pijë verë.

Në imazhet në fjalë, shfaqet në plan të parë foshnja, e ulur në karrigen e saj. Ajo më pas, konsumon me forcë verën e servirur nga e ëma dhe nis të qajë.

Për ngjarjen në fjalë, nëna dhe shoqja e saj kanë dalë para një gjykate në Skoci.

Gjykatësi nuk i ka dënuar, pasi nuk ka prova këmbëngulëse që lëngu i dhënë fëmijës të ishte verë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: