Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spa në qendër të Athinës.
Dy vajza, 17 dhe 18 vjeç, janë përdhunuar nga një 47-vjeçar i cili iu afrua atyre përmes reklamave për modelet.

Sipas mediave greke dy vajzat kanë denoncuar në polici 47-vjeçarin, i cili sipas dëshmisë së tyre i mbylli në dhoma dhe i përdhunoi.

Autori është arrestuar dhe akuzohet për përdhunim.

 

(BalakanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb