Rrjetet sociale janë “tronditur” nga lajmi se Era Istrefi kishte ndërruar jetë. Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram, kur krejt papritur kanë nisur komentet “RIP” në profilin e saj.

E duke ndjekur komentet duket se fansat janë shqetësuar mos i kishte ndodhur diçka Erës. I menjëhershëm ka qenë reagimi i të motrës, Norës, e cila ka përgënjeshtruar lajmin.

  • foto galeri

“S’ka asgjë të vërtetë, Era është shumë mirë”. Mesa duket ka qenë një shaka e hidhur e rrjetit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: