TIRANE– Reperi shqiptar Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy është një nga këngëtarët më të dashur sidomos për adoleshentët.

Fama që ka marrë i ka krijuar mundësinë atij të bëjë një jetë luksoze, ku nuk mungojnë makinat e shtrenjta dhe bizhuteritë e markave më të njohura.

Në një postim të fundit në Snapchat, reperi shihet duke mbushur çantën me shuma të mëdha parash.

Nuk dihet nëse Noizy ka qenë duke u kthyer nga ndonjë koncert, pasi shuma të tilla parash nuk janë të zakonshme.
auto_23364780_733496140175368_531394665_n1510078614-168x300auto_23360805_733496143508701_922880764_n1510078616-168x300
(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: