Mediat e rajonit hedhin dyshime se kënga e Tuna Sejdiut ‘Pardon’ është e vjedhur nga

kënga “Hologram” e Chris Brown dhe Dree, të cilët e kanë realizuar këtë këngë në vitin 2009.

“Altuna Sejdiu sivjet ka bërë vetëm një këngë, përjashto bashkëpunimin e saj me Getoar Selimin por edhe kjo këngë që quhet “Pardon” është një këngë që është vjedhur nga bashkëpunimi i Chris Broën me Dree dhe që quhet “Hologram”, citon ‘Tetova sot’.

Dallimi i vetëm i këtyre dy këngëve është se Tuna ka një vijë më të shpejt ritmike sesa kënga e Chris Brown.

Për ngjashmëritë e këtyre këngë e ju ftojmë ti ndiqni të dyja më poshtë.(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb