ANGLI

Në Durhm të Anglisë, një turist është zhytur në lumë vetëm me të shkurtra. Ai e bëri këtë veprim përpara shumë personave që kishin ardhur aty për të pushuar.

Rojet e sigurisë dhe lokali e kishin paralajmëruar të riun, që mos të bënte veprime jonormale, mos të zhytej në lumin aty pranë, por ai nuk dëgjoi. Djali, siç shihet edhe nga video e “Daily Mail” refuzoi fjalët e autoriteteve të lokalit dhe u zhyt në lumë.

Menjëherë pas kësaj, rojet e sigurisë kanë vepruar, duke neutralizuar, e madje edhe goditur djalin. Ai nuk ofendoi, ndërsa tha se “i kishte shkuar mendja për zhytje”. Shikoni zënkën mes djalit dhe rojeve të sigurisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb