Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 kg peshk
1 qepë
3 patate
3 karota
2 kunguj
3 thelpinj hudhra
300 gr salcë domatesh
200 ml lëng perimesh
Vaj ulliri
Kripë/piper të zi/rigon
Majdanoz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb