TIRANE

Në ditën e gruas më 8 mars Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin, Victoria.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Këtë vit festoj ditën e gruas si një mami e një vajze të vogël sa një gogël ???që quhet TORI (Victoria Kelis Connnolly) ?”- shkruante ajo në Instagram. Rreth tre javë më pas Anjeza ka postuar disa foto të saj me vogëlushen duke vizituar një Katedrale në Angli.

Kujtojmë që Anjeza Shahini ka vite që tashmë është larguar nga Shqipëria, dhe ka ndërtuar një jetë të re në Angli me diplomatin anglez Paul Edward Conolly. Këngëtarja shqiptare dhe diplomati anglez kanë tre vjet që janë martuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb