POGRADEC

Detaje te reja dalin ne drite nga ngjarja e rende ne Pogradecit ku njē person u dogj në banesën e tij.

Gazetarja Lodrena Kodra raporton për “BalkanWeb” se 42-vjeçari Nardi Xhukellari jetonte i vetëm dhe se ndërtesa ishte e braktisur dhe e rrënuar.

Dyshohet paraprakisht për shkëndije elektrike.

Burime nga policia bëjnë të ditur se 42-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb