Kryetari i Partisë demokratike Sali Berisha, ka shpërndarë sot në rrjetet sociale pamje të zjarrit i cili ka përfshirë fshatin Fushë Grudë në Malësinë e Madhe.

Berisha shkroi se ndërhyrja për të vënë nën kontroll flakët ka qenë shumë e vonuar.

“Zjarri djeg dhjetëra shtëpi në fshatin Fushë Grudë, Malësi e Madhe! Ndërhyrja tejet e vonuar! Turp”, ka shkruar Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb