Kreu i Kuvendit ende në detyrë, Gramoz Ruçi, ka marrë pjesë sot në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, edhe pse pak kohë më parë dha dorëheqjen nga të gjitha funksionet, duke u larguar nga jeta politike.

Siç shihet në fotot që sjell LSA, Ruçi shfaqet i qeshur mes socialistëve.

Asambleja e PS po mbahet sot në Pallatin e Kongreseve. Kryeministri Edi Rama pritet të shpallë dhe emrat e kabinetit të ri qeveritar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb