Kevin Costner është gjithashtu “zyrtarisht një Swiftie”, domethënë një fans i Taylor Swift, pasi ai mori pjesë në koncertin e këngëtares në Los Angeles.

Ylli i Hollivudit mori pjesë në koncertin në stadiumin SoFi me vajzën e tij. Aktori, i cili luan në filmat ‘The Bodyguard’, ‘Dance With Wolves’ dhe në serialin hit ‘Yellowstone’, tha se ishte ‘i mahnitur’ nga këngëtarja dhe performanca e saj.

Taylor Swift performoi gjashtë koncerte në stadiumin SoFi në Inglewood dhe njoftoi se një regjistrim i ri i albumit të saj të vitit 2014 ‘1989’ do të publikohet më 29 tetor.

Costner shkroi në Instagram: “Videot e mia janë të paqarta, por kam kaluar një kohë të mrekullueshme me vajzën time në shfaqjen @taylorswift. U emocionova kur pashë që arti i saj të bashkonte kaq shumë njerëz. E shihja shumë mirë grupin e saj dhe isha i lumtur. Një natë që më frymëzoi. Unë jam zyrtarisht një Swiftie!”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb