Mbi 20 persona raportohet se kanë përfunduar në Urgjencën e Spitalit të Durrësit, me shenja të helmimit.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për rast të helmimit nga ushqimi.

Personat e helmuar kanë qenë në një dasmë dhe menjëherë pas përfundimit të saj janë ndjerë keq. Ata janë transportuar menjëherë drejt Urgjencës së Spitalit. Sakaq policia ka nisur hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: