BELGJIKA

Princi belg Joachim ka kërkuar falje për pjesëmarrjen në festën në Spanjë që e infektoi dhe me COVID-19.

Joachim mori pjesë në një festë në Cordoba edhe pse ishte në vizitë zyrtare dhe më pas rezultoi me COVID-19 duke u vetëkarantinuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb