Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka uruar shërim të shpejtë Avdullah Hotit pasi ky i fundit rezultoi pozitiv me COVID-19.

Sot Hoti është kundërshtar me Kurtin, teksa i mori postin e kryeministrit, por vetëm disa muaj më parë ata ishin bashkëpuntorë, njëri si kryeministër nga LVV e tjetri zv/kryeministër nga LDK.

Hoti thotë se dëshiron që Kurti ta kalojë sa më lehtë gjendjen shëndetësore me COVID-19.

STATUSI NGA AVDULLAH HOTI
Kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i dëshiroj që ta kaloj sa më lehtë gjendjen shëndetësore me COVID-19. Zotit Kurti dhe të gjithë të prekurve tjerë i uroj që sa më lehtë t’i përballojnë simptomat dhe t’i kthehen angazhimeve të përditshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb