Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka dërguar një mesazh ambasadores amerikane pasi kjo e fundit u infektua me COVID-19.

Veliaj e konsideron ambasadoren Kim një prej banoreve të preferuar të Tiranës dhe i uron shërim të shpejtë.

 

STATUSI NGA ERION VELIAJ

Le t’i urojmë shërim të shpejtë një prej banorëve tanë më të preferuar


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb