Dojna Mema e ka parë veten e saj në një lajm që duket se ska asnjë lidhje me të. Vetë prezantuesja e ka shpërndarë këtë lajm në rrjetet sociale ku thuhet: ‘Fshehu 15 doza kokaine, në dhomën e hotelit, arrestohet 38 vjeçari‘- shkruhet në lajmin që është vendosur fotoja e moderatores.

  • foto galeri
  • foto galeri

Duket se ajo e ka marrë me sportivitet duke thënë se më së shumti e ka mërzitur fakti që i kanë rritur moshën. Në fakt lajmi në fjalë është vetëm një ngatërresë në Google

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb