Gjendet trupi i pajetë i 13-vjeçares, e cila u mbyt teksa lahej në ujërat e lumit Buna. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Oblikë 5 ditë më parë.

Lajmi është bërë i ditur për BalkanWeb nga gazetari Senad Nikshiqi.

Mësohet se trupi është gjetur nga efektivet polumbarë të FNSZH Shkodër në ujerat e lumit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: