FIER

BalkanWeb siguron videon kur nxirren çantat e dy punonjësev të kompanisë së sigurimit që vdiqën pas një aksidenti në Marinzë të Fierit.

Në fakt, automjeti ra në një kanal në zonën e naftëmbajtëses teksa vinçi bëri të mundur nxjerrjen e saj.

Nuk dihen ende identitetet e viktimave, por prej kanalit dolën trupat e pajetë bashkë me çantat e tyre personale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb