Pasi i dha fund lidhjes me Ferran Torresin, Sira Martinez nuk ka humbur dhe ka nisur një romancë të re. Mediat spanjolle bëjnë të ditur se vajza e Luis Enrikes, tashmë është në një lidhje me Aleks Markezin, pilotin e Dukatit në Moto GP.

Edhe vetë Sira ka postuar një foto në rrjetet sociale me një kapele me numrin 73 të pilotit spanjoll, vëllait të Mark Markezit. PanoramaSport

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb