Kryeministri Edi Rama ka ngushëlluar me vetëm një fjalë ikjen nga jeta të shkrimtarit të mirënjohur shqipar, Moikom Zeqo.

Lamturimë shkruan Rama në FB shoqëruar nga një foto bardhezi e Moikom Zeqos i cili u nda sot nga jeta në moshën 71- vjeçare  pasi vuante nga leuçemia akute prej kohësh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb