Reperja kosovare me famë ndërkombëtare Loredana Zefi sot feston ditëlindjen.

Sipas mediave rozë, ajo mbush 26 vite jetë.

Loredana

Këngëtarja këto kohë është duke shijuar suksesin e këngës “Mit Mir” në bashkëpunim me Mozzik nga i cili lajmëroi ndarjen pak ditë më parë.

Loredana Mozzik

Përmes një postimi në Instagram, Loredana shkruajti se të dy janë shumë kokëfortë dhe se pas realizimit të albumit të përbashkët kuptuan se nuk mund të kenë një marrëdhënie të shëndetshme.

Loredana

Ata kanë së bashku një vajzë me emrin Hana.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb