Donald Veshaj ish-banor i BBV këtë të premte ka vizituar Kosovën. Ai është takuar me Bekim Jasharin, i biri i heroir Hamëz Jashari. Vizitën e tij në Kosovë duket se e ka bërë për të dërguar portretin e Adem Jasharit në Prekaz.

Donaldi

Nga ana tjetër , ditën e sotme edhe Beatrix këngëtarja me të cilën përjetoi edhe romancë në ambientet e BBV, ka publikuar në Instastory një fotografi nga avioni ku duket se do të fillojë disa pushime të tjera, pas atyre që kaloi në Dubai së fundmi.

Ramosaj

Beatrix

Këngëtarja ka publikuar foto në Instagram , por ka preferuar të mos e bëjë të ditur se ku po i kalon pushimet.

Me sa duket Batrix dhe Donaldi janë të angazhuar duke kaluar ngjarje të bukura në jetën e tyre, por jo pranë njëri-tjetrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb