Përgjatë ditëve të fundit në rrjet e në media ka bërë bujë lajmi se Blero dhe Afrona i kanë dhënë fund martesës. Distanca është bërë shkak që dyshja të ndajnë rrugët me njëri-tjetrin.

Së fundmi, këngëtari ka reaguar për herë të parë pas ndarjes. Ai ka treguar se është i fokusuar në muzikë, teksa ka paralajmëruar gjëra të mëdha.

“Edhe pak merr fund pritja. Gjëra shumë të mëdha po vijnë”, ka shkruar Blero.

 

 640 0 5 1653328127

 640 0 2 1653328127

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: