LUSHNJE

Nuk ka mundur të mbijetojë i moshuari që u përplas nga makina ditën e djeshme në Lushnjë. Policia njofton se 69-vjeçari Myfit Dingo banues në Dushk ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga një mjet tip “Benz” në bulevardin e hyrjes veriore të qytetit.

I moshuari lëvizte me biçikletë kur u përplas nga makina. Ai u transportua në Spitalin e Traumës Tiranë në gjendje të rëndë shëndetësore por nuk ka mundur të mbijetojë

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit shtetasin S.R., banues në Dushkë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: